Azur Performer Plus – żelazko o innowacyjnej stopie

Jeśli poszukujecie żelazka z doskonałym systemem antywapiennym oraz z jeszcze dokładniejszą, a zarazem delikatniejszą stopą, przedstawiamy Wam model Philips Azur Performer Plus. Dzięki temu nowemu urządzeniu jeszcze szybciej i skuteczniej rozprasujecie zagniecenia na wszystkich tkaninach.

3

źródło: Philips

Podczas projektowania nowego modelu żelazka Philips skupiono się między innymi na trwałości oraz swobodnym poślizgu stopy, a także podwyższonej sprawności prasowania. Z tych kwestii wynikło postawienie na stopę T-ionicGlide, która jeszcze lepiej przesuwa się po różnorodnych materiałach. Co ważne, stopa ta jest odporna na zarysowania, gdyż wykonano ją z mocnej, nierdzewnej stali, którą dodatkowo pokryto tlenkiem tytanu. W wyborze żelazka odpowiadającego naszym potrzebom i możliwościom finansowym, z pewnością pomoże sprawdzenie oferty Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/

Kolejna istotna zmiana to antywapienny system Quick Calc Relase. Zapobiega on odkładaniu się kamienia, a tym samym minimalizuje ryzyko powstania awarii. Cały kamienny osad jest gromadzony w niedużym pojemniczku, który opróżnić możemy za pomocą jednego ruchu. Ważnym plusem Philips Azur Performer Plus jest także jego cena, która wynosi zaledwie 320 zł. .Warto zerknąć również na stronę zelazka.info.pl. Znajdziecie tam wpis pt.”Recenzja żelazka Philips Azur Ionic GC 4870/02„. Koniecznie sprawdźcie ją, aby porównać te obydwa fantastyczne modele.