HD Perfect Coverup – niesamowity podkład od Inglot

Nie ma kobiety, której cera byłaby doskonała. Nie warto jednak wpadać z tego powodu w depresję. Aby skutecznie zamaskować zmarszczki, plamki i inne niekoniecznie ładne zmiany skórne wystarczy bowiem kupić podkład do twarzy Inglot HD Perfect Coverup. Jak dokładnie on działa?

źródło: Inglot

źródło: Inglot

Co ważne, wspomniany podkład dostępny jest w aż ośmiu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu z łatwością dopasujemy go do odcienia naszej skóry, zapobiegając jej nadmiernemu wyświecaniu się. Całość makijażu będzie w ten sposób jeszcze bardziej naturalna, a efekt ten utrzyma się przez naprawdę wiele godzin. Warto również wspomnieć o ekstrakcie z białej trufli, który spotkamy w składzie HD Perfect Coverup. Odpowiada on za właściwe nawilżenie skóry, która jest dzięki temu jędrna i elastyczna.

Co ważne, kosmetyk jest w pełni hipoalergiczny, można go więc stosować do skóry wrażliwej. Opakowanie podkładu (o pojemności 35 ml) należy do typu airless, co zapewnia naprawdę proste dozowanie produktu nawet wtedy, gdy została już jego resztka. Cena, jaką zapłacimy za opisywaną nowość Inglot, to 75 zł.