Superpharm zadba o Twój wygląd i zdrowie

Kosmetyki potrafią znacznie nadwyrężyć nasz budżet – wie o tym każda z nas. Każda z nas wie również, że oszczędzanie poprzez kupowanie tańszych zamienników nie zawsze wychodzi nam na zdrowie. Co w takim razie musimy robić, żeby w naszych portfelach zostały jeszcze jakieś zaskórniaki? Korzystać z promocji i ofert specjalnych. Świetną przygotowała sieć sklepów Superpharm – oferta trwa do 12.11.

zrzut_ekranu-7

Bardzo duże przeceny pojawiają się na produkty Evree oraz Garnier – dzięki temu możemy taniej zadbać o czystość i pielęgnację włosów. Różnego rodzaju szampony Evree możemy mieć za 9,99 zł. Jeszcze bogatsza jest oferta Garnier – szampon Fructis za 10,49 zł, serum odżywiające za 11,99 zł, odżywka za 7,99 zł czy olejek do włosów za 18,99 zł to świetnej jakości produkty, dzięki którym kompleksowo zadbasz o włosy.

zrzut_ekranu-8

Ciekawa jest oferta promocyjna na markę Biały Jeleń. Wszystkie produkty producenta kojarzonego z charakterystyczną kostką mydła można mieć w cenie niższej o 30% – w ofercie m.in. olejek do kąpieli, żel pod prysznic z kozim mlekiem czy naturalne mydło w płynie – świetne polskie produkty w jeszcze lepszej cenie.

 

zrzut_ekranu-10

Możemy również taniej zadbać o nasze zęby – w szczególności korzystna jest oferta produktów Colgate – pastę Total możemy mieć za 5,99 (przecena z prawie 11 złotych), jeszcze większa obniżka dotyczy szczoteczki do zębów Slim Soft. Ciekawa jest również oferta dla osób należących do klubu LifeStyle, dzięki czemu mamy dostęp do wielu innych promocji, w tym -30% na nici dentystyczne.

zrzut_ekranu-11

zrzut_ekranu-12

Duże promocje są również na różnego rodzaju suplementy diety. Produkty marki Life, w tym m.in. Witamina C, Wapń czy Probiotyk, są w cenie o 25% mniejszej. Zaoszczędzić mogą również osoby zażywające Hydrominum – suplement usuwający nadmiar wody z organizmu, który można mieć za 18,99 zł. Korzystna oferta dotyczy również tabletek wspomagających odchudzanie Linea, które Superpharm oferuje w cenie 24,99 zł.