Aktywny wypoczynek z Biedronką

W słoneczne dni grzechem byłoby odpoczywać w domu. Dużo lepiej jest postawić na aktywny wypoczynek poza nim: w ogrodzie, lesie czy parku. Zachętą do tego są promocje, które od 19 maja do 1 czerwca są dostępne w sieci sklepów Biedronka. Co dokładnie możemy w nich kupić?

biedronka1

Pierwszą część aktualnej oferty Biedronki stanowią akcesoria do przydomowego ogrodu. Są to między innymi parasole na wysięgnikach, fotele rozkładane z materacami, zestawy do pielęgnacji ogrodu (wąż, wózek, pistolet) czy zestawy mebli ogrodowych (stolik, dwa krzesła, sofa). Kwestiami motywującymi do zabawy z czworonożnymi pupilami będą natomiast zestawy do ćwiczeń dla psów oraz niewielkie, kolorowe zabawki dla zwierząt.

biedronka2

W uprawianiu sportu pomocą służą dostępne w Biedronce zegarki silikonowe, komplety ręczników sportowych, kamizelki sportowe, rowerki biegowe, wrotki dziecięce, trójkołowe hulajnogi i zamki dmuchane. Z innych akcesoriów warto zwrócić uwagę na kojce dziecięce, aparaty cyfrowe Sony, dziecięce siedziska samochodowe czy zestawy kredek drewnianych Bambino.

biedronka3