Zumba World – nowa kolekcja ubrań do Zumby już dostępna!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich tych, dla których Zumba to nie sport, ale wręcz styl życia. Od niedawna bowiem dostępne są ubrania do Zumby z najnowszej kolekcji Zumba World przeznaczonej na wiosnę/lato 2014. Dzięki nim do gorących, muzycznych rytmów będziemy mogły dołączyć gorący szyk rodem z Brazylii, Włoch, USA, Francji, Anglii i Niemiec.

Kolekcja Zumba World to elegancja i sportowy szyk w jednym Specjalnie dla Pań stworzono wygodne, sportowe staniki, oddychające koszulki na ramiączkach i z rękawami, ciekawe bluzy z kapturem i suwakiem, a także spodnie legginsy o długości ¾ oraz spodnie luźne ¾ i zupełnie długie.

W ubraniach z nowej linii Zumba World równie dobrze możesz tańczyć na sali fitness, jak i biegać po parku, grać w siatkówkę czy uprawiać innego typu sporty. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i wyobraźni. Oczywiście style możesz mieszać, łącząc na przykład czerwony biustonosz inspirowany Anglią z białymi spodniami stylizowanymi na Niemcy czy granatową francuską koszulkę z błękitno-biało-zieloną, włoską bluzą. Ograniczeniem jest tylko Twoja fantazja!

Kolekcja ubrań Zumba World zawiera także odzież męską i akcesoria sportowe, o których napiszę w następnym tekście. Wszystkie prezentowane ubrania do Zumby można kupić przez stronę http://www.zumba.com.