Bieganie z Go Sport

Wraz z pierwszymi promieniami słońca wszyscy zawodowi i amatorscy biegacze odkopują swoje buty i ubrania, i udają się na trasy biegowe. Jeśli jednak w Twojej sportowej garderobie brakuje jakiś elementów, zajrzyj do najnowszej gazetki promocyjnej sieci Go Sport obowiązującej do 24 marca. Znajdziesz w niej sporo akcesoriów do biegania, a także uprawiania innych dyscyplin.

go1

Na początek trzeba zinwestowac w dobre buty do biegania. W Go Sporcie modele Nike Man Revolution oraz Woman Downshifter kosztują 149,99 zł. Za buty Nike Man i Woman Lunar Forever zapłacimy 269,99 zł, za modele Man i Woman Durmao ATR – 249,99 zł, a za Man Supernova Glide – 499,99 zł. Za najtańsze buty biegowe dla kobiet i mężczyzn (104 Noir) zapłacimy natomiast 69,99 zł.

go2

Inne akcesoria niezbędne do komfortowego biegania, które dostępne są w Go Sporcie w promocyjnych cenach, to między innymi koszulki, bluzy, spodnie i spodenki, zegarki biegowe, bidony, czapki sportowe, pasy i saszetki biodrowe, pulsometry i skarpety. W innych treningach pomogą rowery stacjonarne pionowe i poziome, bieżnie, orbitreki, skakanki, worki i rękawice bokserskie, maty gimnastyczne, platformy Fit Board, kołyski Abdo Roller, wałki treningowe, a także ochraniacze na szczęki.

go3