Koloryzacja L’Oreal Prodigy 5

Marka L’Oreal zaproponowała nową serię farb do włosów L’Oreal Prodigy 5. Farba jest dostępna w 20 przepięknych odcieniach – od jasnego, porcelanowego blond po czerń, a po drodze piękne brązy i odcienie miedziane i mahoniowe. Zatem każda pani znajdzie tu dla siebie coś odpowiedniego.

źródło: producent

źródło: producent

Farba została opracowana w oparciu o nowatorską formułę – działa na bazie mikroolejku, dzięki któremu włosy są bardziej wygładzone i lepiej odbijają światło, tym samym głębia koloru i blask włosów są zaskakujące. Farba w tak wygładzonym włosie lepiej wnika w niego, dlatego otrzymany efekt jest niejako trójwymiarowy, z pięknymi lśniącymi refleksami. Farba nie zawiera amoniaku – nie ma zatem przy jej nakładaniu charakterystycznego, gryzącego zapachu, a wręcz przeciwnie – pachnie kwiatowo.

Farba nadaje się idealnie do farbowania siwych włosów – otrzymujemy naturalny efekt, a nie efekt sztucznej maski. Do tego przez wnikanie we włosy mikroolejku, stają się one gładsze, odżywione i miękkie w dotyku.

Wykorzystywana przez L’Oreal nowa technologia w tej serii farb nosi nazwę Technologii Transmisji Koloru. Stosując takie rozwiązanie marka oferuje swoim klientkom pięć podstawowych korzyści wynikających z używania tej farby:

  1. Piękny kolor o ruchomych refleksach
  2. Satynowy połysk na włosach
  3. Jednolity kolor
  4. Optymalne pokrycie siwych włosów bez efektu maski
  5. Zmysłową naturalność w dotyku

Różne produkty do koloryzacji włosów,  także marki L’Oreal, można kupić na www.okazje.info.pl .