Smakowite płyny do kąpieli Luksja

Znana szerszemu gronu klientów polska marka Luksja, ma w swojej ofercie kosmetyki przeznaczone do codziennej pielęgnacji w wannie i pod prysznicem. Dla miłośników kąpieli z pianą idealną na zimę ofertą jest seria płynów do kąpieli Patisserie w pięciu fascynujących zapachem odsłonach: Lemon Pie, Caramel Waffle, Cherry Tart, Choco Orange i Blueberry Muffin.

Długa kąpiel w wannie pełnej kremowej piany to z pewnością wspaniałe lekarstwo na skutki długiego, męczącego i stresującego dnia. A jeśli ta piana do tego apetycznie pachnie, niczym prosto z cukierni, uczta dla ciała i zmysłów murowana.

Lemon Pie czyli ciasto cytrynowe

Płyn o aromacie słodkiego ciasta, którego zapach został przełamany orzeźwiającym i dodającym energii aromatem skórki cytrynowej. Po kąpieli w takim płynie nabierzemy siły, zyskamy zastrzyk energii, a uśmiech zagości na naszej twarzy. Jego cena na Okazje.info to około 11 zł.

Źródło: www.luksja.pl

Źródło: www.luksja.pl

Caramel Waffle czyli wafle karmelowe

To idealne połączenie na zimowe kąpiele w pianie. Zapach kojarzony ze świętami Bożego Narodzenia pozwoli nam na powrót do czasów beztroskiego dzieciństwa, a nic bardziej nie odpręża, jak wspomnienie szczęśliwych, radosnych chwil.

Źródło: www.luksja.pl

Źródło: www.luksja.pl

Cherry Tart czyli tarta wiśniowa

Płyn, który kusi swoim słodkim zapachem, gdzie wiśnie idealnie współgrają z migdałami i kruchym ciastem. Używając tego płynu w jesienne i zimowe dni, choć na chwilę przeniesiemy się w wiosnę i lato, pomarzymy o wakacyjnym urlopie.

Źródło: www.luksja.pl

Źródło: www.luksja.pl

Choco Orange czyli czekolada z pomarańczami

To niezwykle apetyczne zestawienie, wykorzystywane często np. w bombonierkach z czekoladkami. Po kąpieli w takiej mieszance skóra pachnie jak taka właśnie apetyczna bombonierka. Czekolada działa dodatkowo jak afrodyzjak, zatem kąpiel w płynie o takim aromacie zapewne wprawi nas w dobry nastrój, budząc namiętności.

Źródło: www.luksja.pl

Źródło: www.luksja.pl

Blueberry Muffin czyli babeczki jagodowe

Zestaw idealny dla amatorów letnich, owocowych zapachów, przełamanych nutą aromatycznego ciasta biszkoptowego z muf finek. Lepiej pozbyć się stresu przez kąpiel w takich „babeczkach” niż zajadać go tymi prawdziwymi z cukierni.

Źródło: www.luksja.pl

Źródło: www.luksja.pl