Go Sport na wiosenne wyprawy rowerowe

Go Sport w swoim najnowszym katalogu zachęca do przygotowania się do nadchodzącego sezonu rowerowego. W gazetce „Czas na rower!”, która obowiązuje do 18 kwietnia, znajdziemy więc ofertę rowerów (zwłaszcza polecany rower górski męski Kross Berg z przedniej okładki, cena – 1099 zł), a także inne modele firm Kross, Merida czy Kellys.

go sport

W atrakcyjnych cenach dostępne są również pompki rowerowe, lampy, liczniki, okulary czy rękawiczki. O bezpieczeństwo i komfort poruszania się na dwóch kołach zadbają natomiast kaski rowerowe oraz dedykowana rowerzystom odzież oddychająca i specjalne buty. Sklep nie zapomniał oczywiście o najmłodszych rowerzystach, dla których ma również swoje propozycje.

Ale rowery to nie jedyny rodzaj aktywności, który można wygodnie uprawiać dzięki produktom z aktualnej gazetki Go Sport. Marka do swojej najnowszej oferty włączyła także rolki, deskorolki, buty, rakiety i piłki do tenisa, stroje i piłki do piłki nożnej, a także ubrania do uprawiania fitnessu i biegania w szerokiej gamie krojów i kolorów. Całości dopełniają propozycje adresowane dla wielbicieli dłuższych i krótszych wędrówek górskich. W tym wycinku oferty znajdzie się buty turystyczne, kurtki sportowe, bluzy polarowe, bezrękawniki, plecaki, latarki typu czołówka oraz kije do nordic walking.