Odważne kolory na zimę 2012/2013

Odważne kobiety mogą więcej! Taka idea przyświecało twórcom nowej serii profesjonalnych lakierów do paznokci Essie. Nowe, śmiałe barwy nie tylko dodadzą Ci energii, której zimą czasem brakuje, ale też powiedzą wszystkim wkoło, że jesteś osobowością silną, z którą nie można się nie liczyć.

źródło: essie

Essie Weingarten – założycielka firmy, będąca jednocześnie jej dyrektorem kreatywnym – uważa, że Ci, którzy eksperymentują z odważnymi kolorami, są przez otoczenie zauważani dużo częściej. Wynika to z faktu, że osoby lubiące ryzyko są niesamowicie atrakcyjne. Intensywne, przebojowe barwy będą więc nieustannie na czasie.

źródło: essie

W ramach najnowszej, profesjonalnej serii lakierów Essie, znajdziemy aż sześć odcieni, które zaintrygują nie tylko swoją barwą, ale i nazwami. Do wyboru mamy więc:

  • szczęśliwą na zawołanie (snap happy) żarzącą się cynoberem;
  • dopieszczoną (she`s pampared) skandalizującą luksusową czerwienią;
  • przytuloną (beyond cozy) błyskającą wielokaratowym złotem;
  • kamerdyner, proszę! (butler please!) mieniącą się błękitno-krwistym kobaltem;
  • gdzie jest mój szofer (where`s my cheuffeur?) zdeterminowaną przepięknym turkusem;
  • ona tu rządzi (leading lady) połyskującą karmazynowymi insygniami.

    źródło: essie

Każdy z nowych odcieni Essie dostępny jest w cenie znajdującej się na poziomie około 45 zł za 13,5 ml. Jako, że seria należy do profesjonalnych, produkty wchodzące w jej skład można nabyć wyłącznie w salonach manicure i sklepach internetowych.