Podróżne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów

W podróże wyrusza się nie tylko latem. Zimą chętnie uciekamy na przykład do ciepłych krajów, w których uzupełniamy deficyty promieni słonecznych. Na taki wyjazd koniecznie trzeba zabrać kosmetyki. Jednak niekoniecznie będą nam potrzebne ich duże opakowania, których używamy na co dzień. Tydzień poza domem można z powodzeniem spędzić biorąc ze sobą produkty do pielęgnacji, których pojemność nie przekracza 100 ml. Od niedawna proponuje je między innymi KMS California.

źródło: KMS California

W skład nowej linii KMS California wchodzi osiem produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, których pojemność dopasowano do zmniejszonych potrzeb podróżników. W walizce czy plecaku bowiem każdy centymetr miejsca jest niezmiernie ważny, więc nawet niewielka oszczędność w tym względzie to cenna sprawa.

O pielęgnację w podróży zadbają szampon i odżywka MOISTREPAIR, które ochronią przed uszkodzeniami i wspomogą regenerację suchych i zniszczonych pasm, oraz szampon i odżywka COLORVITALITY, pomagające w dłuższym zachowaniu koloru farbowanych włosów oraz wzmacniające głębię ich barw.

Stylizacją zajmą się cztery inne produkty. Pianka HAIRSTAY style boost to zwiększona kontrola nad niesfornymi kosmykami oraz idealna podstawa każdej stylizacji. HAIRSTAY maximum hold spray utrwali ułożoną fryzurę nawet przez dobę, odpowiednio chroniąc ją przed negatywnym działaniem wilgoci. HAIRPLAY makover spray odświeży włosy, pochłonie sebum i błyskawicznie poprawi fryzurę. Natomiast HAIRPLAY molding paste nada naszym włosom pożądanej formy oraz elastycznie je utrwali.

Podróżna seria kosmetyków KMS California dostępna jest wyłącznie w wybranych salonach fryzjerskich. Dokładne dane adresowe punktów sprzedaży oraz szczegółowy opis poszczególnych produktów dostępne sa pod adresem: kmscalifornia.com.