Hug Light – lampa do przytulania

W czasach kiedy zaburzenia neurotyczne i psychotyczne dotykają coraz szerszych warstw społeczeństw, warto spróbować nowych metod ich łagodzenia. Lekarstwem dla zestresowanych, samotnych i wyalienowanych może stać się nowa lampa Hug Light. Lampa zastępuje środki farmakologiczne dostarczając dawkę ciepła, która poprawia nastrój i łagodzi bóle brzucha. Żeby doznać ukojenia wystarczy tylko przytulić lampę lub przyłożyć ją do bolącego miejsca.

źródło zdjęcia: ubergizmo.com

Twórcy lampy Hug Light, Park Jinmi i Kwak Jinsub stworzyli ją po to, aby zapobiegać stanom depresyjnym i bólom. Metoda działania sprzętu opiera się na terapii świetlnej. Oprócz tego kształt oraz wydzielane przez lampę ciepło ma stymulować ucisk prawdziwego człowieka i przez to wpływać na poprawę nastróju. Hug Light polecana jest głównie kobietom nie tylko dlatego, że są one bardziej podatne na smutki. Lampa pomaga bowiem zwalczać zespół napięcia przedmiesiączkowego oraz stresy dnia codziennego. Hug Light przyda się zwłaszcza w długie jesienne i zimowe wieczory, kiedy obok nie znajdzie się akurat nikt kto przytuli.

źródło zdjęcia: yankdesign.com

Projektanci zadbali również o ciekawy design lampy. Futurystyczny kształt i neutralny kolor sprawiają, że będzie ona bardzo dobrze komponowała się z nowoczesnymi pomieszczeniami.

źródło: zlapbalans/Hug Light