Odmłódź swoją twarz z maską GlamGlow

Starzenie się skóry to naturalny proces. Postępuje on wraz z upływającymi latami, jednak, na szczęście, można go częściowo zatrzymać. Wystarczy, że zastosuje się odpowiednie kosmetyki, takie jak najnowsza, upiększająca, błotna maska do twarzy GlamGlow z glinką wulkaniczną. Używają jej już takie gwiazdy jak Natalie Portman, Jennifer Aniston czy Miley Cyrus. Teraz produkt trafił również do polskich sklepów.

źródło: GlamGlow

Maski GlamGlow mogą używać tak kobiety, jak i mężczyźni, bez względu na swój wiek czy typ skóry. Jest to więc produkt uniwersalny, który pomoże odzyskać młodość wszystkim twarzom.

źródło: GlamGlow

Za przeciwzmarszczkowy i przeciwstarzeniowy efekt kosmetyku odpowiadają przede wszystkim: skała wulkaniczna, francuska glinka oraz technologia TEA OXI. Wulkaniczna skała zapewnia wielopoziomowe złuszczanie. Dzięki niemu pozbywamy się obumarłych komórek, wygładzone i zmiękczone zostają drobne linie naszej twarzy, a także odsłania się odświeżona skóra, będąca młodszą i bardziej promienną.

źródło: GlamGlow

Pochodząca z Francji glinka wchłania zanieczyszczenia i toksyny obecne w wierzchnich warstwach skóry oraz minimalizuje pory. Z kolei technologia TEA OXI to przedłużone działanie, które stopniowo uwalnia świeże składniki, takie jak Super-Skwalen, Super Antyoksydanty EGCG i Polifenole, pochodzące z cząstek herbacianych liści. W ten sposób synteza kolagenu pobudzana jest przez 12 godzin, a skóra olśniewa swoim blaskiem aż przez trzy dni. Jeśli jesteście zainteresowane pielęgnacją skóry, więcej specjalistycznych i nie tylko, masek do twarzy można znaleźć  na okazje.info: http://www.okazje.info.pl/uroda/

źródło: GlamGlow

Cena maski z glinką wulkaniczną GlamGlow wynosi około 199 zł za 50 ml.