Niepowtarzalne perfumy od Lady Gagi

Lady Gaga jako piosenkarka i kompozytorka zyskała sobie już dość dużą renomę i sławę. Teraz przyszedł więc czas, by poznać ją z zupełnie innej strony. Od 14 czerwca tego roku Gaga powinna się więc wszystkim kojarzyć nie tylko z własną muzyką, ale i własną marką perfum Lady Gaga Fame, która została zaprezentowana właśnie w tym dniu.

źródło: Lady Gaga

Dlaczego gwiazda pokusiła się o wkroczenie w świat zapachów? Jak sama stwierdziła, wszystko po to, by przełamać wszelkie normy i standardy, jakie można było do tej pory spotkać w branży perfumeryjnej. Czarna woda perfumowana Lady Gaga Fame jest pierwszą, która po zetknięciu z ciałem nie zostawia na nim śladów, a w powietrzu również staje się niewidoczna w krótką chwilę. Dzieje się tak za sprawą fluidu z formułą black-to-clear.

[youtube]http://youtu.be/keSjxnv7A58[/youtube]

Oryginalnym rozwiązaniem jest też struktura zapachowa perfum artystki, która w tym przemyśle stosowana jest niezwykle rzadko. Nie ma w niej tradycyjnych nut głowy, serca i bazy. Jest za to struktura push-pull technology, w której wszystkie użyte składniki idealnie współgrają ze sobą, tworząc harmoniczne nuty.

Przewodnim motywem zapachu Lady Gaga Fame jest owoc belladonny. To ciemny akord, który stanowi wyróżnik perfum Gagi. Druga z ważnych części zapachu to akord zmysłowości, w którym jest dużo miodu, szafranu i nektaru z moreli. Całość zamykają jasne tony, na które składają się zgniecione kwiaty tygrysiej orchidei i jaśminu sambac. Z połączenia trzech powyższych części wyłania się niepowtarzalny, kwiatowo-owocowy zapach.

źródło: Lady Gaga

Perfumy Lady Gaga Fame są już dostępne na polskim rynku. Jednak przez dwa pierwsze kwartały będzie je można kupić wyłącznie w sieci perfumerii Sephora. Pojemności, jakie można tam nabyć, i ich ceny, przedstawiają się następująco:
EDP Lady Gaga Fame 100 ml  – The Ultimate Masterpiece – 295 zł
EDP Lady Gaga Fame 50 ml – 165 zł
EDP Lady Gaga Fame 30 ml – 120 zł

Perfumy powstały w jej własnym Haus Laboratories przy współudziale firmy Coty. Ten i wiele innych zapachów znajdziemy na okazje.info: http://www.okazje.info.pl/uroda/

Światowa premiera kosmetyku została zapowiedziana na wrzesień 2012.

A jeśli nie chcecie od razu kupować dużej buteleczki perfum, zajrzyjcie na Okazje.info, gdzie można kupić ich próbnik o pojemności 8 ml. Jego cena to zaledwie 8 zł. Z kolei panie, które nie przepadają za Lady Gagą, a kochają Beyonce, powinny zerknąć na wpis pt. „Nowe perfumy od Beyonce – Pulse NYC”. Można go znaleźć na stronie trendset.pl