Jesienny makijaż z Max Factor

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać że pora roku ma wpływ na to, jaki makijaż ozdobi kobiecą twarz. Po kolorowym lecie przychodzi więc czas na spokojne, stonowane barwy jesieni.

Tegorocznej jesieni, według stylistów z Max Factor, powinnyśmy nastawić się zwłaszcza na przydymiony makijaż oczu, mocno podkreślone rzęsy oraz nieskazitelną, porcelanową cerę. Taka stylizacja będzie idealnie pasowała tak do pogody deszczowej, jak i tej wyróżniającej się słonecznymi promieniami. Dobrze będzie się ona komponowała z cienkimi bluzkami, jak i grubszymi swetrami w spokojnych, jesiennych barwach.

źródło: Max Factor

Poniżej przedstawiam propozycję stylizacji, która w najbliższych miesiącach bez wątpienia podbije serca wielu pań, niezależnie od ich wieku.

źródło: Max Factor

Na twarz nałóżmy podkład, który będzie idealnie krył wszelkie niedoskonałości cery, a przy tym pozwoli naszej skórze swobodnie oddychać. Polecany produkt to Max Factor Ageless Elixir (cena ok. 65 zł).

Oczy najlepiej podkreślić w subtelny sposób, na przykład przy pomocy ołówka do brwi Eye Brown Pencil (cena około 25 zł). Jego kolor, który tej jesieni sprawdzi się najlepiej, to ten o nazwie Hazel. Dodatkowo powieki warto pociągnąć kredką do powiek Liquid Effect Pencil (cena około 30 zł) o odcieniu Brown Blaze. Pomalujmy nią obie linie rzęs, tworząc delikatne kreski. Całości dopełnią cienie do powiek Earth Spirits Eyeshadow (cena około 30 zł) z palety barw chłodnych, o odcieniach szarości.

źródło: Max Factor

Z kolei na ustach będzie królował styl nude, który uzyska się przy wykorzystaniu pomadki Colour Effect Flipstick (cena około 30 zł) o odcieniu Folky Pink. Doskonale skomponuje się on z lakierem do paznokci Glossfinity Nail Polish (cena około 30 zł) w tonacji Midnight Bronze.